Apie Mus

Apie mus

Restoranas „Spyros Metaxas by TALK&Drink“ įsikūręs vienoje gražiausių Vilniaus senamiesčio gatvių. Apsilankymas mūsų graikiškos virtuvės saloje gali būti puiki Jūsų pasivaikščiojimo po miestą pradžia ar finalas.

Mūsų įmonė Lietuvoje sėkmingai veikia jau daugiau kaip du dešimtmečius. Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti apsilankyti mūsų restorane, paragauti išskirtinių graikų virtuvės patiekalų ir atsigaivinti mūsų barmenų kurtais naujais bei klasikiniais kokteiliais.

Išmėginkite naujus gyvenimo skonius su mūsų meistrų ruošiamais kaljanais!

Jei dievinate saulę, pietų regionų maistą ir nuostabų vyną – kviečiame apsilankyti „Spyros Metaxas by TALK&Drink“ restorane!

Maistas

„Spyros Metaxas by TALK&Drink“ yra šiuolaikiškas graikų virtuvės restoranas. Graikijos kultūra yra mūsų visos veiklos filosofijos ir maisto orientacijos atspirties taškas.

Restorano meniu sudarymo principas yra paremtas 3 graikiškos virtuvės tonais:

Senoji šeimyninė virtuvė surinkta iš visos Graikijos;
Šiuolaikinės Graikijos (angl. Modern Greek) virtuvė;
Šiandienos virtuvė (fusion).

Taigi mūsų restorane vyrauja 3 pagrindiniai graikų virtuvės patiekalų akordai: folkloras, populiarioji virtuvė ir multikultūrinės tradicijos sintezė – fusion. Šie trys tonai leidžia pajusti tikrosios saulėtos Graikijos oazės dvelksmą pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. 

Kaljanai

Mūsų restorane taip pat rasite naujai įsikūrusią kaljaninę, kurioje naudojamas tik aukščiausios klasės tabakas bei pagal naują technologiją sukurtos Vokiškos vandens pypkės.

Renginai

Jau daugiau nei 15 metų teikiame renginių bei konferencijų organizavimo paslaugas. Mes už jus galime suplanuoti viską: nuo gėlių vestuvėse, muzikantų bei DJ vakarėlyje, iki šokėjų ir dainininkų įmonės vakarėlyje. Šias paslaugas teikiame ne tik savo patalpose, bet ir jūsų norimoje lokacijoje. 

istorija

2002 m. vasarą Vilniuje įsikūrė restoranas „Liūtų Vartai“, suteikdamas unikalią galimybę kiekvienam lietuviui pasinerti į graikų kultūros malonumus. Kadaise, mįslingaisiais Antikos laikais, Liūtų Vartai savo didybe pasitikdavo kiekvieną keliautoją, vykusį į Graikiją. Liūtų Vartai buvo pagrindinis įėjimas į Mikėnų karalystę – žymųjį Antikinės Graikijos kultūros centrą, gyvavusį Peloponeso pusiasalyje III tūkst. pr. Kr. Liūtų Vartai taip pat glaudžiai siejasi su gražiąja Helene ir Mikėnų didvyriu Agamemnonu, atnešusiu Graikijai pergalę Trojos kare.

2004 m. pavasarį duris atvėrė restoranas „Spyros Metaxas“, svetingai sutinkantis visus Vilniaus senamiesčio svečius. Restoranas pavadintas garsiojo graikiško gėrimo – METAXA kūrėjo, graikų karvedžio Spyros Metaxas vardu.

2007 m. rudenį įgyvendinome projektą „Raffel‘s“, įkvėptą kultūros įvairovių. „Raffel‘s“ pavadinimo raidės, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „turtingas autentiškumas“. „Raffel’s“ projektas sujungė ir išskirtinius patiekalus, ir skirtingų regionų gėrimus, ir autentišką vakaro programą bei pažintį su skirtingų šalių kultūra. Šiuo metu „Raffel‘s“ toliau sėkmingai veikia vakarų Europoje.

2014 m. gimė „Spyros Metaxas Talk and drink“ idėja. Siekdami kuo daugiau funkcionalumo, pačiame Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies g. 5 antrajame aukšte, atvėrėme „Spyros Metaxas Talk and drink“ duris. Subtilus, elegantiškas ir modernus interjeras, jauki atmosfera idealiai tiks iškilmingiems pokyliams, vestuvėms, asmeninėms šventėms, draugų susitikimams ar tiesiog ištaigingai vakarienei. Tačiau tai dar ne viskas – be viso to mes Jums siūlome konferencijų sales seminarams, dalykiniams susitikimams ar mokymams.